Hoşgeldiniz! Kontrol panelinize erişmek için;
GİRİŞ YAPIN veya ÜYE OLUN

Bugün
23.1.2022 12:07:48

Yazılar Arşivinde Arayın:

Ziyaretçilerimize duyrulur / Artık sizde yazılarınızı yorumlarınızı yayınlayabileceksiniz, sitemize ücretsiz üye olarak sizlerde yazılarınızı paylaşabilirsiniz göstereceğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz |

kaybandi |

Cemaatin sırrı..!

Cemaatin sırrı..!

Seçim günü yaklaştıkça internete düşen ses kayıtları giderek artıyor! Ve ülke tansiyonu yükselen bir atmosfere teslim oluyor! Ortaya çıkanların dışında çıkma ihtimalinden söz edilen kasetler gizli manşetleri süslüyor! Devletin her kurumuna SIZAN yapının bunca yıldır ele geçirdiği avantajlar hiç küçümsenecek gibi değil!
Ellerinde çok ama çok ciddi arşiv var!
Türkiye üzerinde hesapları olan, ülkenin kontrolünü TÜRKLER'e vermek istemeyen YAPI zaten böyle çalışırdı!
Bir, iki, üç bazen de dört aşamalı düşünüp PLAN yapardı!
Türk insanı, devleti, düne kadar asla bu planları göremezdi! En fazla uğraştığımız ilk aşama olurdu! Oysa KUKLACILAR bariyerlerin, kalelerin, piramitlerin arkasında bizi izler, oyunu okuyamadığımızı görerek gülümserdi!
Bu Türkiye'nin kaderiydi!
Kendi evlatlarının laboratuvar malzemesi olarak kullanılmasını göremeyen bir DEVLET vardı! Hammaddesi bu memleketin çocukları olan PARALEL YAPIYI 40 yıldır ıskalayan ve ne olduğunu çözemeyen bir ANKARA vardı! Şimdi işler değişti!
En azından karşıdaki yapının nasıl çalıştığı ve izlediği rota ortaya çıktı!
Ama hep söylediğim gibi içerideki ÇATIŞMANIN asıl nedenini bilmemiz şart!
Yoksa aslında kimlerle kavga ettiğimizi ve ülkemizi kime karşı savunduğumuzu anlamayız!
Bilemeyiz! Bilmeden de savaşı kazanamayız!
Yabancı basını yani YAHUDİLER'in sahibi olduğu medyayı dikkatlice ama çok dikkatlice izlerseniz dünya üzerinde YENİ BİR ROTA belirlenmeye çalışıldığını anlarsınız! Şu an Obama'nın yanında ya da karşısında olan pek çok siyasi figür katıldıkları televizyon programlarında ısrarla ALMANYA vurgusu yapıyor! Yani SOROS'un attığı işaret fişeğinin izinden gidiyor!
Kennedy'nin katledilmesine neden olan PLANI tekrar hayata geçirmek istiyorlar!
Dünyadaki dengenin Amerika ile Rusya arasında değil, Washington ile Berlin arasında kurulmasını arzuluyorlar ve bunun için çok yoğun çalışıyorlar!
Almanya'nın PARADA büyük özelliği vardır! Amerika'da ve dünya genelinde PARANIN sahibi olan Yahudiler EŞKENAZİ'dir! PARA imparatorlarına baktığınızda bu durumu çok net görürsünüz! Hatta ABD Merkez Bankası'nda yönetici olarak çalışanların da büyük bölümü EŞKENAZİ YAHUDİSİ'dir!
PARAYI elde tutan AKIL Putin'li Rusya'nın devredışı kalmasını istiyor!
Eski Rus imparatorluğunun canlanmasını istemiyor! Karadeniz ve Akdeniz'de Rus görmeye dayanamıyor! Kendi elleriyle kurdukları ÇİN'in Doğu'dan, Almanya'nın BATI'dan sıkıştırmasıyla Rusya'nın kendi sınırlarına çekileceği ve küçüleceği hesapları yapılıyor!
PARANIN imparatorları Obama'yı da bu tezle ikna etmeye çalışıyorlar! Obama'yı getiren güç buna katılmasa da karşı ekip ısrarla bastırıyor! Uzun vadede Ruslar'ın tehlikesinden dem vuruluyor! Almanlar'ın kontrolünün çok daha kolay olduğu ileri sürülüyor! Paranın merkezi Londra da oyuncu değişikliğinden, yani Rusya'nın çıkıp Almanya'nın girmesinden dolayı bankalarına akacak parayı hesaplıyor! İştahı kabarıyor!
Dünya bunu tartışırken bizim içeride CEMAATE takılıp kalmamız oyunu tam olarak okuyamadığımızı gösterir!
Cemaat, şu an Erdoğan'ı götürme görevini üstlenmiş durumda! Putin'le birlikte Erdoğan'a "SALDIRI EMRİNİ VERENLERİN YAHUDİ BARONLAR" olduğunu bilmese de...
Onlara küresel anlamda düşen görev bu!
Zaten Gülen'in CIA ve FBI'dan özenle seçilmiş 10 ajan tarafından aralıksız olarak bilgilendirilmesinin nedeni de bu! Ajanlarla BAŞBAŞA ve tanık bırakmadan yapılan görüşmelerin anlamı da bu!
Her hafta yapılan bu görüşmelerden sonra anahtarları sadece iki kişide olan KASAYA nelerin konulduğu büyük merak konusu!
* Gülen ve uzun zamandır yanında olan kişinin uyurken bile boynundan çıkarmadığı anahtarlar neden çok ama çok önemli?
* Neden kimse orada ne olup bittiğini bilemiyor?
* Hoşgörü hareketinin sakladığı gizli bilgi nedir?
* Ortaya çıkmasından korkulan nasıl bir şeydir?
* Konuşulanların dinle diyanetle ne ilgisi vardır?
Bu soruların cevaplarını şimdilik öğrenme şansımız yok!
Biraz beklemeliyiz!
Ancak Gülen'e akıl veren yapının çalışma biçimi dikkate değer!
Nasıl mı?
Anlatalım!
Bakın harekete, gönül, zaman, para ve hayat veren tanıdığım çok mübarek insan var! Bunların sayısı belki hareketin yüzde 99'u! Camia, bu insanların omuzlarında yükseldi! Etkisi ve nüfuzu arttı!
Dünyaya yayıldı!
120 dolar aylığa çalışacak öğretmen bulamazsan o okullar ne işe yarardı?
Elini cebine atan esnaf, ticaret erbabı olmasa oralara nasıl gidilirdi? İsim vermek istemiyorum ama çok yüce gönüllü insan şu an cemaatin içinde sıkışıp kalmış durumda! Konuştuklarım hep aynı şeyi söylüyor! Hayatlarından vazgeçmiş insanlar şimdi hiç bir şey olmamış gibi nasıl kenara çekilip yeni bir yaşam kursunlar!
Zor hem de çok zor! İşte harekete gönül veren insanlar bayrağı taşırken Gülen'in TAYİN ettiği MİT İmamı, TSK İmamı, Emniyet İmamı, Yargı İmamı gibi insanlar özel yetkilerle çalıştı! Bu insanlar Gülen'den başka bir otorite tanımadı! Raporlarını sadece ona verdi! Ve bütün görüşmeler neredeyse yüzyüze yapıldı!
Kimse olmadı! Kimse dinlemedi!
Son günlerde "ABİ", "ABLA" diye nitelendirilen birçok kişi bu organizasyonu duymadı, bilmedi! İyi niyetle Pensilvanya'dan gelen emirlerin peşine düştü! Yaptıkları işin BÜYÜK fotoğraftaki YERİNİ GÖREMEDİ! Göremezdi de zaten! Devletin uzun yıllar ıskaladığını imanlı, temiz kalpli insanlar nasıl bilecekti!
Askerin, MİT'in, Emniyet'in gözden kaçırdığını ANADOLU çocuğu kendi aklıyla nasıl bulup çıkaracaktı!
Oysa yapılması gereken şey Kraliçe'nin İstanbul'daki adamlarını izlemekti!
Bunu yapan çok az kişiydi!
Gülen'le BARONUN yan yana geldiğini duyunca "BİNGO" dedim!
Bildiğim gerçeğin işitilmesiydi yaşadığım!
Artık güçler birleştirilmişti! İngiltere'nin çıkarları için burada olanlar, Anadolu'nun bağrından çıkan hareketle el ele verip ANADOLU'yu biçecekti! Anlaşmanın anlamı buydu!
Rüşvet, yolsuzluk, tapeler, kasetler, takipler işin görünen kısmıydı! Yapılanlara taban bulmak için ortaya saçılan nedenlerdi!
İngilizler, yani CUMHURİYET'i ve Türk devletini kuran son güç, belli ki Amerika'daki etkisinin ortaya çıkması için düğmeye basmıştı! Kraliçe'ye bağlı İngiliz Finans İmparatorluğu'nun sadık adamları Amerika'daki tarifi imkansız finansal güçleriyle Obama'yı sıkıştıyordu!
Almanya'yı öne çıkararak MÜSLÜMAN kimliği olmayan yeni bir oluşum için Türkiye'yi karıştırıyordu! Yeni MODEL hayata geçtiğinde Erdoğan asla olamazdı!
Çünkü Erdoğan'ın rotasıyla bu yapının rotası birbirine tersti! Onlara söz dinleyecek biri gerekiyordu! Bu asla ve kat'a Erdoğan değildi!
Küçük, sınırlı ve iddiası olmayan Türkiye hedefti! Dün olduğu gibi! Bizler pek yapmayız ama ne olacak sorusunun cevabı biraz da Obama ve onu getiren yapının bunlara teslim olup olmayacağı ile ilgili...
Ben Amerika'ya baktığımda bunları görüyorum! Gözüme batan sadece paralel yapı değil!
Ya millet olarak araya hiç yabancı almadan büyüyeceğiz!
Ya da kaderimizin YAHUDİLER tarafından çizilmesini bekleyeceğiz!
Ben onurlu olanı yapacağımızı düşünüyorum!
Kararı BİZ vermezsek üzerimize basıp hem Türkiye'yi hem bölgeyi paspas yapacaklar!
Yok ilk kez ayağa kalkıp "Bize sormadan kimse adım atamaz!" dersek işte o an tarih tersine akmaya başlar!
Oyunu kuranların, gözden kaçırdığı tek şey bu! Bunu yapacağımıza inanmıyorlar!
Eğer Türkiye bir ve bütün olursa Rusya da, İran da, Irak da, Suriye de, Kürtler de bize gelir! İlk etapta! Sonrası onların sorunu!
Farkınızı fark edin!
Gücünüzü konuşturun! Bu millet tarih
boyunca bunu yaptı! Yine yapar!


Etiketler: Seçim günü yaklaştıkça internete düşen ses kayıtları giderek artıyor! Ve ülke tansiyonu yükselen bir atmosfere teslim oluyor! Ortaya çıkanların dışında çıkma ihtimalinden söz edilen kasetler gizli manşetleri süslüyor! Devletin her kurumuna SIZAN yapı,


  Kategori: Güncel Haberler

  Tarih: 22.3.2014 17:05:51

  Hit: 794

  Yorum: 0

1746 kişi tarafından toplam 5371 puan verildi


Uyarı: Yorum İzni Kapalı

     Buraya Yorum Yazılma İzni Verilmiyor!

kaybandi Hakkında

 kaybandi'nın Diğer Bilgileri

İsim: .
Yer: Türkiye/Şehir Bulunamadı
Cinsiyet: Bay
Medeni Hal: Bekar
Meslek: Web Programcısı
Yazdığı Yazı Sayısı: 470
Yapılan Yorum Sayısı: 10

kaybandi'nın Son Yazdığı Yazılar

» Anneler Günü
Başta Şehit Analarımız olmak üzere Tüm Annelerimizin ve Anne adaylarımızın #AnnelerGünü kutlu olsun..

Özel Günler ve Kutlamalar - kaybandi'ın Diğer Yazıları

» Taşerona kadro tamam
Çalışma Bakanı Jülide Sarıeroğlu, yıl bitmeden taşeron işçilerin kadroya alınması için düzenlemenin yapılacağını söyledi. Ön çalışmanın tamamlandığına dikkat çeken Sarıeroğlu, “Başbakan’a sunum yapma aşamasına geldik” dedi

Güncel Haberler - kaybandi'ın Diğer Yazıları

» Yüzbinlerce kişiye erken emeklilik müjdesi!
Yargıtay, yüz binlerce Bağ-Kur'luya emsal olacak bir karar verdi. Kararla 2000 yılından önce vergi kaydı, esnaf odası kaydı bulunan ve bu dönemden önce belli bir süre kaydı olup silinenlere ikinci bir fırsat kapısı aralandı.

Güncel Haberler - kaybandi'ın Diğer Yazıları

» Bomba İmha Uzmanı
Bomba koruyucu elbise sadece sizin parçalanmamanız içindir

Diğer Haberler & Olaylar - kaybandi'ın Diğer Yazıları

» Türk Hava Kuvvetleri Akrobasi Ekibi
Son zamanlarda farklı ülkelerde bir dizi eylem askeri uçak bir dizi gördük. En Türk hava kuvvetinden akrobasi ekibi ile kokpit içinde bir tur atalım İnanılmaz .. Saygı !!

PAYLAŞMAK İSTEDİKLERİM - kaybandi'ın Diğer Yazıları

» Türksat 4A Otomatik Arama Frekansı (Tüm Uydu Cihazlar)
Birçok yeni özelliğe sahip Türksat 4A ile artık seyir keyfi bambaşka olacak. Türksat 4A Otomatik Arama Frekansı (Tüm Uydu Cihazlar), Türksat 4a otomatik arama nasıl yapılır

Diğer Haberler & Olaylar - kaybandi'ın Diğer Yazıları

» Zengin birisi ile evlenmek isteyen kıza ibretlik cevap !
Dünyanın en büyük finans şirketlerinden J.P. Morgan’ın CEO’su James Dimon’un, zengin koca avcısı bir kızın kendisine attığı bir elektronik postaya verdiği ibretlik cevap. Zengin birisi ile evlenmek isteyen bir kızın J.P. Morgan’a yolladığı elektroni

Güzel Yazılar - kaybandi'ın Diğer Yazıları

» 3600 GÖRÜNDÜ!..
Henüz resmilesmeyen bilgiye göre polis memuruna 3600 ek göstergeyi de öngören yeni yasa tasarısında yer alan bazı maddeler şu şekilde; Emniyet Genel Müdürlüğünde görevli her guruptaki polis amirleri ile Jandarma Genel Komutanlığında görevli tüm suba

Diğer Haberler & Olaylar - kaybandi'ın Diğer Yazıları

YASAL UYARI: 54.80.252.84 ip adresiyle defa ziyaret ettiğiniz sitemizde; 13 üyemiz tarafından 141 kategoride toplam 864 konu açılmış olup, bu konulara 4 mesajla, 11 yorum yapılmıştır; Sitemiz bir forum sitesi olduğundan kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay almadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi iletişim Formunu Doldurarak bize iletebilirsiniz, ilgilerinizden dolayı teşekkür ederiz.

© Copyright 2010 , www.kaybandi.com Tüm Hakları Saklıdır